FAQs Complain Problems

समाचार

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
रामचन्द्र लामगादे प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत उपसचिव प्रशासन ramechhapmun@gmail.com ०४८-४००११६ / ९८५४०४९१११
होम बहादुर थापा अधिकृत आठौं योजना, अनुगमन तथा प्रशासन suchanaadhikari@ramechhapmun.gov.np / thapahom776@gmail.com ९८५४०८८८७७
मदन सुवेदी लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा subedimdn@gmail.com ९८०४७३६३३३
विष्णु बहादुर कार्की जन स्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा karkibbk31@gmail.com ९८५४०४३४०१
काजी शेर्पा पशु विकास अधिकृत पशुपन्छी विकास शाखा sherpakaji2030@gmail.com 9841732185
हरिभगत श्रेष्ठ अधिकृत छैठौं राजस्व शाखा hari.csidb2027@gmail.com ९८४८०९४७७७
रामशरण पौडेल जन स्वास्थ्य निरिक्षक स्वास्थ्य शाखा ९८५४०४३६१२
ध्रुव कुमार मगर जन स्वास्थ्य निरिक्षक स्वास्थ्य शाखा bkdhruba56@gmail.com ९८४४२२८९२५
नारायण सुबेदी अधिकृत छैठौं प्रशासन ९८४४३९३२१५
कृष्ण बहादुर भुजेल अधिकृत छैठौं कृषि विकास शाखा ९७४४०२७९६१
शान्तादेवी ढकाल सि.अ.न.मी. निरिक्षक स्वास्थ्य शाखा ९७५४२०३०५६
प्रविण गिरि इन्जिनियर योजना शाखा prgiri422@gmail.com ९८५११७५५४७
जनक अर्याल इन्जिनियर janak26able@gmail.com ९८४५९९०१४५
दिपक कुमार श्रेष्ठ सूचना प्रविधी अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito.ramechhapmun@gmail.com ९८५११९६९२७ / ९८४९२२१२१४
देवश्री त्रिपाठी रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम ९८४५१०८४५५
नमराज प्रसाद बडू शिक्षा अधिकृत शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास शाखा badunavraj30@gmail.com ९८४८९८६३०५
नारायण कुमार कार्की अधिकृत छैठौं योजना शाखा narayank09@gmail.com ९८५४०४०९८८
हरि चन्द्र बराल सव.इन्जिनियर योजना शाखा hcbaral65@gmail.com ९८४१५१६७००
लवश्री विश्वकर्मा प्राविधिक सहायक कृषि विकास शाखा lobmarley01@gmail.com ९८४४४०७०५३
बिक्रम हायू सव.इन्जिनियर योजना शाखा ९८६५०८४७७१
सुदिप हायु सव.इन्जिनियर योजना शाखा sudiphayu@gmail.com ९८४८९८६३०५
सन्दिप केसी MIS अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण rmcsandip86@gmail.com 9869277686
सोनिका तामाङ प्राविधिक सहायक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम ९८४५९३१०७९
घना माया श्रेष्ठ खरिदार प्रशासन shresthaghana37@gmail.com ९८४४४२१०८०
विमला कुमारी शर्मा स.म.वि.नि. महिला, बालबालिका तथा जेष्ठनागरिक ९८४३०१२६४७
सरिता बुढाथोकी स.म.वि.नि. महिला, बालबालिका तथा जेष्ठनागरिक ९८६०९६८१४३
बिजय श्रेष्ठ नायव पशु स्वास्थ्य प्राविधिक पशुपन्छी विकास शाखा ९८४९३४८४९९
जगत राज शाही सहायक लेखापाल (चौथों) राजस्व शाखा jagatrajshahi123@gmail.com ९८६४७२५५०५
तोरण श्रेष्ठ अमिन नापी ९८४०१२०३०२
विन्दा मगर कानुनी सहजकर्ता न्यायिक समिति ९८४४४१३२९४
पवित्रा खत्री खा पा स टे वडा नं. ९ ramechhapmun09@gmail.com ९८४४०४४२१८
सम्झना सुवेदी सव. ओभरसियर योजना शाखा ९८६१७१५६७७
अम्विका कार्की सव. ओभरसियर योजना शाखा ९८४४२८४१४१
विन्दा मगर फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण ९८४४०१०३०४
अंजु तामाङ फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जिकरण ९८४४२२८१२५
रोशन राज प्रधान सव. ओभरसियर योजना शाखा ९८४४४४३४९०
सुदिप कार्की सव. ओभरसियर योजना शाखा ९८४४२७८२१९
केशव दाहाल खा पा स टे वडा नं. १ ramechhapmun01@gmail.com ९८४५१०००११
दुर्गा बहादुर कठायत प्राविधिक सहायक वडा नं.१, गोठगाऊ ramechhapmun01@gmail.com ९८५४०४३२४७
सागर पुलामी मगर खरिदार वडा नं.३ र २ वडा सचिव ( प्रशासन) ramechhapmun03@gmail.com, sagarbabu889@gmail.com ९८४४२९६८५१
नेत्र बहादुर श्रेष्ठ सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. २ ito.ramechhapmun02@gmail.com ९८४४३१९७३२
सन्तोष काफ्ले सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ३ ramechhapmun03@gmail.com ९८४४०४५९३८
अशोक सुनुवार प्राविधिक सहायक वडा नं.४, हिमगंगा, वडा सचिव ramechhapmun04@gmail.com ९८६१९७५५२३
इन्द्र बहादुर राना मगर वडा सचिव वडा नं.५, रामपुर, वडा सचिव ramechhapmun05@gmail.com ९८४४३९४७७७
दिलिप कुमार बराईली वडा सचिव वडा नं.६, ओख्रेनी ramechhapmun06@gmail.com ९८४४३२६२७०
हरी बहादुर मगर सवारी चालक हलुका सवारी चालक ९८४३२७१२८६
लक्ष्मण के.सी. सवारी चालक हेभि चालक ९८६४०२७८०८
गुण राज तामाङ कार्यालय सहयोगी ९८६८८३२९२७